Digital Media Services | Events

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' יוסי שילה, פרופ' שושנה שילה – הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 11 March 2020

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 08 January 2020

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 01 January 2020
Wednesday, 25 December 2019 15:20

מדינות ועדות בסהר הפורה

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 25 December 2019
Wednesday, 18 December 2019 15:14

"שיבת האסלאם"

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 18 December 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 11 December 2019
Wednesday, 04 December 2019 16:16

מלחמה ושלום - 1967 ועקבותיה

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Tuesday, 03 December 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 27 November 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 20 November 2019
Wednesday, 13 November 2019 16:21

צמיחת הרעיון הלאומי

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אשר ססר – הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location יגלום
  • Date Wednesday, 13 November 2019
You are here:ארועים/Webcast Events - Displaying items by tag: סדרת הרקטור