Digital Media Services | Events

סדרת הרצאות יום ג׳ במרכז צימבליסטה, תשע“ח:

סדרת הרצאות יום ג׳ במרכז צימבליסטה, תשע“ח:

השנה ה־120 :הרעיון הציוני לגווניו, 1897-2017

  • Lecturer(s) פרופ' שלמה אבינרי האוניברסיטה העברית
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 14 November 2017

  • Lecturer(s) ח"כ ציפי ליבני
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 21 November 2017

  • Lecturer(s) חה"כ (לשעבר) אורי אבנרי
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 09 January 2018

  • Lecturer(s) פרופ' ירון צור, אוניברסיטת תל אביב
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 06 March 2018

  • Lecturer(s) פרופ' אביבה חלמיש, האוניברסיטה הפתוחה
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 13 March 2018

  • Lecturer(s) פרופ' שלום רצבי
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 20 March 2018

  • Lecturer(s) פרופ' איתמר רבינוביץ, אוניברסיטת תל אביב
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 10 April 2018

  • Lecturer(s) ד"ר אבי שילון, מכון בן-גוריון, שדה בוקר
  • Location TAU
  • Date Tuesday, 01 May 2018

  • Lecturer(s) פרופ' אלחנן יקירה
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 22 May 2018

  • Lecturer(s) הסופר עמוס עוז
  • Location צימבליסטה
  • Date Sunday, 03 June 2018

You are here:Humanities/Cymbalista Synagogue and Jewish Heritage Center - המרכז למורשת היהדות ע"ש צימבליסטה/סדרת הרצאות יום ג׳ במרכז צימבליסטה, תשע“ח: