Digital Media Services | Events

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' ליאו ליידרמן, בית הספר לכלכלה ע״ש ברגלס
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 17 April 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' ליאו ליידרמן, בית הספר לכלכלה ע״ש ברגלס
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 10 April 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' ליאו ליידרמן – ביה"ס לכלכלה ע"ש איתן ברגלס
  • Location בר-שירה
  • Date Wednesday, 03 April 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' ליאו ליידרמן – ביה"ס לכלכלה ע"ש איתן ברגלס
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 20 March 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' ליאו ליידרמן – ביה"ס לכלכלה ע"ש איתן ברגלס
  • Location בר-שירה
  • Date Sunday, 17 March 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' ליאו ליידרמן – ביה"ס לכלכלה ע"ש איתן ברגלס
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 06 March 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' חוי דרייפוס - הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 02 January 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' חוי דרייפוס - הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 26 December 2018

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' חוי דרייפוס - הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 19 December 2018

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' חוי דרייפוס - הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין
  • Location בר שירה
  • Date Wednesday, 12 December 2018
You are here:Webcast Events - Displaying items by tag: סדרת הרקטור