Digital Media Services | Events

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' יונתן מאיר, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 19 March 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אריה אדרעי, אוניברסיטת תל-אביב
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 12 March 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' רחל אליאור, האוניברסיטה העברית בירושלים
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 05 March 2019
Wednesday, 09 January 2019 11:08

סודותיו של מורה הנבוכים

Additional Info

  • Lecturer(s) ד״ר מיכה גודמן, מדרשת עין פרת
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 08 January 2019

Additional Info

  • Lecturer(s) הרב ד"ר בני לאו
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 01 January 2019
Wednesday, 26 December 2018 17:14

קריאות שונות בספר הכוזרי

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' דב שוורץ, אוניברסיטת בר-אילן
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 25 December 2018

Additional Info

  • Lecturer(s) ד"ר אוריה כפיר, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 18 December 2018

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' אביגדור שנאן, האוניברסיטה העברית בירושלים
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 11 December 2018

Additional Info

  • Lecturer(s) ד"ר שי ווזנר, אוניברסיטת תל-אביב
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 20 November 2018
Wednesday, 14 November 2018 12:12

חידתה של המשנה

Additional Info

  • Lecturer(s) פרופ' ורד נעם, אוניברסיטת תל-אביב
  • Location צימבליסטה
  • Date Tuesday, 13 November 2018
You are here:ארועים/Webcast Events - Displaying items by tag: צימבליסטה